Designic

Moderní nábytek a design

IKEA nábytek je in

KVěTEN 22ND, 2006 Od DESIGNIC komentáře Komentářů: 0 | categories Nezařazené

Ikea

IKEA je především velmi dobrý byznys, jedinečný a těžce napodobitelný prodejní kolos. Dřív jsem si říkal, že IKEA z hlediska designu nábytku nemá žádnou úroveň. V určité životní etapě člověka je však velmi dobrým řešením. Proto má IKEA své místo na trhu s moderním nábytkem. Tento nábytek je preferován u mladých rodin, začínajících firem atd.

jerker

jerker

Poznal jsem to když jsme potřebovali obyčejný kancelářský stůl do naší firmy. Člověk vždy změní názor když v určité situaci rozhoduje cena/výkon. Chtěli jsem něco jednoduchého, funkčního a hlavně levného :-). Na celém internetu nic pořádného nebylo až jsme narazili na IKEA stůl Jerker. IKEA nábytek je podle některých lidí strohý a jednoduchý, což je právě styl kterým se ubírá dnešní móda.
Bohužel kvalita zpracování nábytku není nijak okouzlující, ale jako spotřební věc, která má určitou životnost je dostačující. IKEA nabízí především systém. Filozofie je jasná, nábytek rychle, levně. Na tomto je postavený celý byznys IKEA – přijedeš, koupíš, odvezeš ( třeba i v osobáku ), smontuješ a nejsou s tím žádné starosti. Hodně se mi líbil systém, kdy všechny části nábytku sestavíte pouze šroubovákem nebo přiloženým klíčem. Je to opravdu propracovaný systém.

Štítky: , , ,

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku) TrackBack URI

Napsat komentář